BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 8203217
nr 820 3217
Ljusstakar
1 par, Pläter, , höjd: 26
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 april 2013
kl 20:59:58
15/4 16:16:43
150 kr
15/4 20:54:35
Pläter